ممتازان : خوزستان آماده برای میزبانی مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور است.
ساعت ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱٤  کلمات کلیدی: ممتازان ، فرنگی نوجوانان ، هیأت کشتی استان خوزستان ، مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور

 

عبدالرسول ممتازان با بیان اینکه آبادان در حال آماده کردن خود برای میزبانی مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور است، گفت: امیدوارم شاهد برگزاری مسابقات بسیار خوبی در این شهر باشیم.
رییس هیأت کشتی استان خوزستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور قرار است طبق برنامه از 23 تا 25 آذرماه در شهر آبادان برگزار شود. این شهر در سال 87 نیز میزبان این مسابقات بود و فکر می‌کنم با توجه به تجربه‌ی میزبانی آن مسابقات این بار نیز شاهد برگزاری رقابتهای بسیار خوبی در این شهر باشیم.
وی افزود: مشکل خاصی برای برگزاری این رقابت‌ها نداریم ضمن اینکه هر دو تیم شرکت‌کننده‌ی استان خوزستان نیز در شرایط خوبی قرار دارند.
ممتازان با بیان اینکه فرنگی‌کاران نوجوان خوزستان کشتی‌گیرانی هستند که از رده‌ی نونهالان زیر نظر گرفته شده‌اند گفت: ما نفرات این دو تیم را در حدود یک سال است که زیرنظر داریم. برخی از آن‌ها را از رده‌ی نونهالان زیرنظر و تمرین گرفته‌ایم و امیدوارم در این مسابقات توانایی‌های خود را به مربیان تیم ملی نشان دهند.
رییس هیأت کشتی استان خوزستان همچنین در خصوص احتمال میزبانی خوزستان در برپایی اردوی بعدی تیم ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: ما نیز اخباری را شنیده‌ایم ولی هنوز موضوعی به طور رسمی به ما ابلاغ نشده است به هرحال خوشحال می‌شویم که ما نیز کمکی به تیم ملی کشتی فرنگی بکنیم و احتمالا اگر این اردو قطعی شود شهرهای اهواز و یا اندیمشک میزبان این اردو خواهند بود.