تلاش خوزستان برای میزبانی مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره)
ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٦  کلمات کلیدی:

تلاش و رایزنی مسئولان ورزش استان خوزستان میزبانی این دور از مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) به این استان واگذار شد.

 بعد از رایزنی خوزستانی‌ها و موافقت مسئولان فدراسیون کشتی برای واگذار کردن میزبانی رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) به این استان، مسئولان ورزش دو شهر اهواز و آبادان نیز برای گرفتن میزبانی این پیکارها که هر سال در شهر مقدس (قم) برگزار می‌شد دست بکار شدند تا بتوانند در اولین برگزاری خود نمره قبولی بگیرند.

 بر این اساس در طی دو روز برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی نوجوانان که پنجشنبه و جمعه با حضور 279 کشتی از 29 استان در سالن ولیعصر شهر آبادان برگزار شد، در حاشیه برگزاری این پیکارها مسئولان ورزش این شهر در صدد بودند تا نظر حمیدرضا گرشاسبی مدیرکل تربیت بدنی ورزش و جوانان این استان را برای میزبانی این جام جلب کنند.

 لازم به ذکر است، گرچه شهر اهواز شرایط برگزاری این مسابقات را دارد و بعنوان گزینه نخست بخت اول میزبانی است، اما با وجود هتل بزرگی مثل هتل (کاروانسرا) در شهر آبادان که گنجایش 290 نفر را دارد این شانس را به آبادانی‌ها داده که آنها نیز بتوانند این جام را در این شهر برگزار کنند.