رقابتهای بین المللی جام سیراکف – بلغارستان

تیمهای کشتی آزاد و فرنگی جوانان کشورمان در روز نخست رقابتهای بین المللی کشتی جام سیراکف بلغارستان در شهر وارنا در دو وزن صاحب 6 مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از پرویز عالی سرپرست تیم کشتی آزاد جوانان، در رشته کشتی آزاد در وزن 96 کیلوگرم مهران میرزایی با شکست تمامی رقبای خود در دیدار فینال نیز حریفی از قزاقستان را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

بر این اساس در وزن 74 کیلوگرم نیز علی شفیع زاده در دیدار فینال با شکست مقابل کشتی گیری از قزاقستان به مدال نقره دست یافت و محسن عباسی در همین وزن به مدال برنز رسید.

در کشتی فرنگی نیز در وزن 66 کیلوگرم با غلبه بر کشتی گیری از قزاقستان در دیدار پایانی به مدال طلا دست یافت.حامد امن زاده در همین وزن به مدال برنز دست یافت.

در وزن 120 کیلوگرم کشتی فرنگی نیز آرمان نظری که با شکست حریفان راهی دیدار پایانی شده بود در دیدار فینال مغلوب کشتی گیر بلغاری شد و صاحب مدال نقره شد.محمد مدرسی در این وزن صاحب مدالی نشد.

وزن‌کشی اوزان 55، 66، 84 کیلوگرم کشتی آزاد و 50، 60 و 74 کیلوگرم کشتی فرنگی جمعه شب برگزار شد و نمایندگان کشورمان فردا (شنبه) به مصاف حریفان می روند.


رقابتهای دو وزن باقی مانده در هر دو رشته آزاد و فرنگی نیز یکشنبه در شهر وارنای بلغارستان برگزار می شود.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید