محمدزاده: تمام مدعیان باید در آبادان حضور یابند

خلیل رشید محمدزاده با بیان اینکه تمام مدعیان پوشیدن دوبنده‌ی تیم کشتی فرنگی نوجوانان باید در مسابقات قهرمانی کشور آبادان حضور داشته باشند گفت: ما پس از این مسابقات کار خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان سال آینده آغاز خواهیم کرد.
سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: در گذشته تأکید کرده‌ بودم که این مسابقات برای ما اهمیت زیادی دارد. از همین فرصت مجددا استفاده می‌کنم و اعلام می‌نمایم که کسانی شانس حضور در اردوهای تیم را خواهند داشت که در این مسابقات که روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در آبادان برگزار می شود، حضوری فعال داشته باشند آن‌ها که مدعی پوشیدن دوبنده‌ی تیم هستند باید در آبادان حضور پیدا کنند و ما به هیچ کس مجوزی را برای عدم حضور در این مسابقات نداده‌ایم.

وی ادامه داد: من به همراه حضرتی‌پور و طاهری به دقت مسابقات را زیرنظر خواهیم گرفت تا در نهایت کسانی را برای دعوت به اردوها انتخاب کنیم که از هر نظر آماده هستند.
محمدزاده افزود: مسابقات قهرمانی آسیایی قرقیزستان و جهانی آذربایجان در سال آینده برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است بعد از دوپینگی اعلام شدن یکی از مدال‌آوران قرقیزستان تیم ما به عنوان قهرمان آسیا شناخته شد و ما در سال آینده باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم ضمن اینکه در مسابقات جهانی نیز به عنوان بیشترین تیم دارنده‌ی مدال طلا مدعی قهرمانی جهان هستیم.
خلیل رشید محمدزاده با ابراز خوشحالی از اختصاص یک سالن ویژه برای تیم‌های پایه کشتی در ادامه تصریح کرد: در سال‌های گذشته تغییر پیاپی محل برگزاری اردوهای ما یکی از مشکلات جدی تیم ملی بود. این کار تأثیر منفی زیادی را بر روی عملکرد تیم ملی می‌گذاشت مسئولان فدراسیون نیز انصافا تمام تلاش خود را می‌کردند تا ما در بهترین شرایط ممکن تمرین کنیم ولی همین نبود سالن اختصاصی برای ما مشکلاتی را ایجاد می‌کرد خوشبختانه با پیگیری‌های خطیب این کار بالاخره انجام شد و کشتی برای تیم‌های پایه خود صاحب یک سالن شد.
سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جدیدی که فدراسیون کشتی برای ما ایجاد کرده است وظیفه‌ی ما کمی دشوارتر خواهد شد. به هرحال امیدوارم با انجام تمرینات مناسب و زمان‌بندی شده و همچنین حضور در مسابقات تدارکاتی مختلف تیم قدرتمندی را برای مسابقات آسیایی و جهانی سال بعد آماده کنیم.

 

/ 0 نظر / 7 بازدید