مربی سازنده کشتی خوزستان: همه از آمدن خادم و رنگرز خوشحال هستند

لقمان رضایی با بیان اینکه مربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و خود فرنگی‌کاران از آمدن رسول خادم و حسن رنگرز بسیار خوشحال هستند گفت: آن طور که شنیده و دیده‌ام کلیه‌ی مربیان تیم‌های ملی و همچنین فرنگی‌کاران از آمدن حسن رنگرز به فدراسیون کشتی راضی و خوشنود هستند.
مربی سازنده‌ی کشتی فرنگی استان خوزستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: رسول خادم و حسن رنگرز از نابغه‌های کشتی ایران هستند. هیچ کس نمی‌تواند برنامه‌ی اشتباهی به آن‌ها بدهد آن‌ها چون خودشان سالیان سال در اردوهای سخت و طاقت‌فرسای تیم ملی حضور داشته‌اند با گوشت و پوست و استخوان خود کشتی آزاد و فرنگی را می‌شناسند و مشکلات مربیان و کشتی‌گیران را درک می‌کنند. این موضوعات برای یک مدیر بسیار حائز اهمیت است مدیری که خودش با این مشکلات روزی دست و پنجه نرم کرده است مطمئنا سریعتر خواسته‌های مربیان و کشتی‌گیران را اجابت می‌کند.
وی افزود: رسول خادم تجربه‌ی حضور در المپیک و کسب با ارزش‌ترین نشان آن را دارد تجربیات شخصی او در این برهه‌ی زمانی می‌تواند برای ما بسیار مفید باشد.
رضایی با بیان اینکه کشتی فرنگی و آزاد ایران در المپیک لندن می‌تواند بهترین نتیجه‌ را کسب کند گفت: میدان المپیک با سایر میادین دیگر جهانی و آسیایی کاملا متفاوت است کسب یک مدال المپیک به اندازه‌ی 10 مدال جهانی ارزش دارد و طبیعی است که زحمت آن نیز 10 برابر است. مربیان ما باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند و با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده کشتی‌گیران را برای مسابقات المپیک به اوج آمادگی برسانند.
این مربی خوزستانی که به همراه تیم منتخب کشتی‌ فرنگی جوانان کشورمان راهی مسابقات تدارکاتی بلغارستان می‌شود در پایان خاطرنشان کرد: بدلیل آماده نشدن روادید چمن‌گلی، ناصر نوربخش به جای او به همراه تیم اعزام می‌شود این مسابقات در رده‌ی بزرگسالان انجام می‌شود و میدان بسیار خوبی است تا مربیان کشتی‌گیران خود را شناسایی کنند به هرحال چمن‌گلی نیز یک مربی کاربلدی است که می‌تواند تیم جوانان را به خوبی اداره کند.

/ 0 نظر / 4 بازدید